"Oszukana" Magda StachulaJest to moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Magdy Stachuli i już mogę powiedzieć, że jestem zachwycona. Już sama okładka przyciąga i mogę śmiało powiedzieć, że to co znajdziecie w środku, na pewno Was zaskoczy :-) Ja na pewno sięgnę po poprzednie opowiadania autorki, a teraz recenzja "Oszukanej"

Lena to młoda dziewczyna, która ma dwadzieścia trzy lata, kocha fotografię. Wiedzie spokojne życie w uroczej willi nad jeziorem Powidzkim niedaleko Gniezna. Mieszka ze starszym od siebie Nikodemem, który ją przygarną i psem Biszkoptem rasy labrador. Swoją posesję opuszczają rzadko, bo nie mają takiej potrzeby. Pewnego dnia Nikodem musi wyjechać i dziewczyna zaczyna czuć się mało komfortowo, chce się przed czymś ukryć, ciągle myśli o przeszłości, coś ukrywa ...

"Uważaj na siebie i pamiętaj,
Niektórzy ludzie kłamią"

"Oszukana" to powieść, która wciąga od pierwszych stron. Ja zaczniecie ją czytać to będziecie musieli skończyć, bo ciężko odłożyć ją na później. Do samego końca trzyma w napięciu, czasem intryguje, ma zawiłą fabułę, na początku ciężko połączyć ze sobą fakty. Autorka rzuca nam jakiś trop, żeby za chwile całkowicie nas z niego zbić, jak się nam wydaje, że wiemy o co chodzi to zaraz sprowadza nas na ziemię i pokazuje, że tak nie jest, podsyłając nam kolejny. Mamy tu napięcie i akcję, która ani na chwilę nie zwalnia. Mam nadzieję, że książka szybko zostanie bestsellerem, bo naprawdę na to zasługuje. To bardzo dobry thriller psychologiczny z pięknymi opisami miejsc i przyrody wciągający bez reszty. Na uwagę zasługuje też piękna okładka z wytłoczeniami. Miałam już kilka książek od Wydawnictwa Edipresse Książki właśnie z takimi okładkami, które bardzo przyciągają uwagę. Tak jest również w przypadku "Oszukanej". Polecam, rewelacyjny thriller :-)


Tytuł:"Oszukana"
Autor: Magda Stachula
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Stron: 368
Cena okładkowa: 39,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki

5 komentarzy:

 1. muszę się zgodzić ;) jest świetna :) też nie mogłam się od niej oderwać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę mam na liście i mam zamiar szybko się z nią zaprzyjaźnić ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa książka. Rzeczywiście zaskakująca. Kochana, masz literówkę "Mady Stachuli"

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę ją przeczytać. Sama okładka i pomysł z mapą wydaje mi się niezwykle interesująca.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo, bardzo chcę przeczytać..Ale niestety musi jeszcze zaczekać na swoją kolej..

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger