"Moje podróże z lotką" Jadwiga Ślawska - SzalewiczKsiążka idealna dla fanów sportu, fajnie i przyjemnie się ją czyta. Opowiada o pracy działaczy sportowych od kulis. Tak naprawdę my oglądając jakiekolwiek zawody sportowe widzimy tylko to co dzieję się teraz na zawodach, nie wiemy ile przygotowań, trudu to wszystko kosztuje. Nie znamy od zaplecza pracy trenerów, lekarzy, psychologów czyli całego sztabu, który stoi za sukcesem sportowców.

Autorka książki, znana w świecie sportu między innymi jako sekretarz generalnego Polskiego Związku Szermierczego, potem Polskiego Związku Badmintona oraz wiceprezydent Europejskiej Unii Badmintona pokazuje nam ten świat od kuchni. Książka to wspomnienia autorki. Poznajemy jej życie od dnia narodzin, poprzez dzieciństwo, szkoły, studia po kolejne szczeble kariery działaczki sportowej. To życiorys barwny i bogaty kobiety, która dzięki pasji osiągnęła wiele w swojej karierze.
Dzięki autorce wchodzimy za kulisy, poznajemy pracę ludzi odpowiedzialnych za przygotowania. Poznajemy ludzi, którzy często musieli improwizować i musieli dokładać z własnej kieszeni, żeby się powiodło. Zaplecze jest też pełne anegdot, przez które polski sport i ludzi przedstawiają w zupełnie innym świetle. Tytuł: "Moje podróże z lotką"
Autor: Jadwiga Ślawska - Szalewicz
Okładka: miękka
Stron: 408
Cena okładkowa: 44,90 zł
Wydawnictwo: Edipresse Książki

3 komentarze:

  1. spróbuję przejrzeć tą książkę przy najbliższej okazji : )

    OdpowiedzUsuń
  2. Sport to ja lubię, ale tylko oglądać siedząc wygodnie w fotelu z kubkiem kawy i dobrym ciastem ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger