"Kempingowa książka kucharska" - recenzja"Kempingowa książka kucharska" to zbiór propozycji kulinarnych na różne wyprawy. Jest w niej 85 pysznych posiłków dla całej rodziny, które można przygotować na kuchence gazowej, ognisku lub grillu.

Została ona podzielona na 4 rozdziały:
1. Krótkie wypady
2. Na plaży
3. Na wsi
4. Imprezy i przyjęcia

Na początku każdego rozdziału znajdują się 3 jadłospisy: śniadania, obiady i kolacje) - dla młodszych dzieci, dla starszych dzieci i dla wegetarian. Brakuje tylko jadłospisu dla dorosłych, ale każdy dorosły, który nie jest wegetarianinem w każdym rozdziale znajdzie coś pysznego dla siebie. Pod każdym proponowanym jadłospisem znajduje się lista zakupów. 

W książce nie znajdziemy przepisów na przygotowanie typowych dań z grilla, które każdy zna, ale propozycje potraw z prawie całego świata. Jest kilka składników, które mogą okazać się  trudne do zdobycia, szczególnie jak wypoczywamy np. w górach, ale takie danie możemy przygotować w domu jeśli. nas oczywiście zainteresuje.


Dania te ze zdjęciami wyglądają bardzo apetycznie, przepisy są dosyć łatwe i ich przygotowanie jest dokładnie opisane. Jeśli ktoś jest fanem biwaków i kempingów, to na pewno warto w taką książkę się zaopatrzyć ze względu na różnorodność i pomysłowość przepisów. Na pewno przyda się również do przygotowywania szybkich potraw w domu i na imprezy w ogrodzie :)
 Dane wydawnicze:
Autor: Tiff i Jim Easton
Tytuł: "Kempingowa książka kucharska"
Wydawnictwo: G+J
Cena: 29,90 zł
Format: 150x195 mm
Ilość stron:
176

Oprawa: miękka1 komentarz:

  1. keempingowa? Toż to dziwy, z tym okresem kojarzy mi się tylko puszka konserwowa;D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger