Teekanne pyszne herbatki :)Pod koniec tygodnia nawiązałam współpracę z Teekanne i dosłownie dzień po dotarła paczuszka z herbatkowymi nowościami :)) 

Dla Teekanne najważniejsza jest jakość produktu. Eksperci od herbat podróżują po całym świecie, aby wybierać na plantacjach herbaty najwyższej jakości. Następnie w laboratoriach w Niemczech przeprowadzane są badania wszystkich surowców z których kreowane są herbaty. Teekanne oznacza, że wszystko jest z jednej ręki: od rośliny po gotową herbatę.Przeszłość firmy Teekanne to pełna sukcesów, licząc ponad 130 lat historia.

Ja oprócz opisania każdej herbatki, przygotuję jeszcze kilka propozycji kulinarnych z jej wykorzystaniem :)

      

3 komentarze:

  1. Od kilku lat kupuję te herbatki i uwielbiam je! Szkoda tylko, że od jakiegoś czasu w Stalowej Woli nie widzę na półkach sklepowych mojej ulubionej malinowej z wanilią:( Dobrze, że jeszcze jest pomarańczowa i z czarnej porzeczki. Te też podbiły moje... podniebienie:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Może ktoś miałby ochotę wygrać zestaw herbatek owocowych Teekanne? Jeśli tak to zapraszam - http://www.nagrodobiorcy.pl/wygraj-zestaw-herbat-teekanne-do-21-06-2017/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny, jest mi bardzo miło :)

Copyright © 2016 kruche babeczki , Blogger